Zážitkové degustace

Víno si můžete nejen objednat online a vychutnat si jej v pohodlí domova, ale můžete se zastavit taky za námi osobně do naší winárny.

Máme totiž vinný a tapas bar v srdci Bystřice pod Hostýnem. Můžete si prochutnat po skleničce různá vína z Moravy i Evropy a dát si k tomu dobré tapas. A vína, která vám padnou do noty, si můžete s sebou odnést domů. 

Na rok 2024 jsme si připravili společně s našimi českými vinaři zážitkové degustace. Víno je totiž zážitkem. A pokud se k tomu přimyslí ještě dokonalé tapas ... Znáte snad lepší program na páteční večer? 

 

Jak degustace probíhají? 

Chceme, ať je degustace u Winařů zážitkem. Proto vás večerem provede vinař a náš sommeliér Honza Waloschek. O chuťové buňky se postaráme vyladěným tapas.

Těšit se můžete na 10 vinných vzorků napárovaných s 10 tapas.

Řízená část večera bude zhruba 18 - 20.

Rezervace místa je nutná a platba probíhá předem. Na oplátku od nás dostanete nebo vám pošleme online vstupenku na degustaci. Tu jsme udělali tak, abyste ji mohli použít i jako krásný dárek.

Vstupenky na degustaci si můžete koupit osobně u nás ve winárně nebo tady na eshopu. Jsme tady pro vás na jana.mikeskova@winari.cz., 608 454 687.