Předplatné a dárkové poukazy

Degustační předplatné

Jedinečná možnost jak darovat radost (víno), která obdarovanému přinese tři měsíce objevování vín, která stojí za to ochutnat. 

Jak to funguje? 

Objednáte, vyplníte nám údaje pro obdarovaného a my vám pošleme poukaz, který můžete obdarované/mu dát i s osobním věnováním. Pokud máte nějaké specifika k typům vína, např. že obdarovaný/á nepije červená vína, rádi vám vyhovíme. Bedýnky s víny posíláme každý měsíc kolem 15. Doprava kurýrem je zahrnuta v ceně předplatného.

Jaká vína najdete v bedýnkách?

Bedýnky skládáme tak, aby každý měsíc byl jiný. Můžou se objevit bubliny, vína bílá (většinou suchá a polosuchá), oranžová, růžová i červená. 

Kdo vína vybírá? 

Náš sommeliér Honza Waloschek. 

Co je na našem předplatné jedinečné? 

V bedýnce kromě třech lahví najdete také popis vín, vinařství a oblastí. Rozšíříte si obzory a věříme, že díky přiloženým informacím si víno vychutnáte o to více. Vše na míru každé bedýnce píše sommeliér Honza. 

 

Dárkový poukaz na nákup vína

To je jistota. Zvolte si hodnotu 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč a pošleme vám během následujících hodin (maximálně do druhého pracovního dne) elektronický poukaz, který si můžete vytisknout a připsat věnování. Pokud byste jej chtěli vytisknout a poslat námi, prosíme, napište nám.

Nejprodávanější

Cena

5002990
15002990
4 položek celkem