O nás

Myšlenka Winaři

Věříme, že víno přináší radost a sbližuje.

 

Po 12 letech mého působení ve vinařském světě, jsem se rozhodnul jít vlastní cestou a vytvořit koncept bez kompromisů.

Hlavní hodnoty nově založených Winařů se opírají o můj pohled na víno a svět celkově. Je pro mě nesmírně důležitá kvalita a zajímavost vín, chuťový zážitek, jedinečnost okamžiku, radost z dobře odvedené práce a spolupráce s lidmi, kterým věřím a vážím si jich.

Cením si práce vinařů, každého jejich příběhu a jsem hrdý na to, že můžeme být partnery. 

Jan Waloschek

 

 

Jan Waloschek - otec Winaři.cz

očima jeho ženy Jany 

Sommeliér, milující táta, naprosto skvěle mu to jde v kuchyni, realizátor výjimečných nápadů a muž s velkým srdcem na „pravém místě“.

Honza má velmi houževnatou osobnost a lásku k vínu v sobě má už odjakživa (od prvního přičichnutí). Své nadšení a cit pro víno dokázal zhodnotit v každé sommeliérské soutěži, které kdysi v juniorských letech vyhrával. Nadšení si nosí v sobě dodnes. Proto vznikli Winaři.

Vše, co dělá, dělá pořádně. Za jeho prací si stojí. A co řekne, to platí, tak je a bude.

Jeho vášní je objevovat nová místa, chutě a vůně. Řekla bych, že tím tak trochu někdy posedlý. Přesně to pro něj znamená i víno. Je tak barvité a rozmanité, stále  v něm má co objevovat. 

Inspirací jsou pro něj nová místa a lidé, kteří svou práci myslí vážně a to, co dělají, dává smysl, je poctivé a má přidanou hodnotu.

Jo, asi ho budu muset přihlásit do nějaké současné sommeliérské soutěže, protože ty juniorské soutěže byly fakt dávno :).

 

IMG_3514

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení